وب‌سایت آوا محصولی از شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه است که با هدف بهبود محتوا و افزایش رضایت کاربران از تلفیق دو وب‌سایت همفکران و بتاسهم توسعه داده شده است. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه، در آذرماه ۱۳۸۹ با شماره ۳۹۱۹۳۰ در اداره ثبت شرکت‌های تهران به ثبت رسید. بیش از ۱۲ سال است که در کنار شما هستیم و در طول این سال‌ها، همواره هدف اصلی ما این بوده است: ما می‌خواهیم هر کس با هر سطح دانش بورسی و در هر کجای کشور، به خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری دسترسی داشته باشد و از تجربه کارشناسان بازار بهره‌مند شود.

با اعضای هیئت مدیره آوا آشنا شوید!

مهدی گودرزی، رئیس هیئت مدیره تیم ماست. او دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی است. همچنین به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره کارگزاری آگاه، تجربه‌ای طولانی در بازار سرمایه دارد.

با اعضای هیئت مدیره آوا آشنا شوید!

محمدرضا سرمدی، مدیر عامل ما است. تحصیلات او شامل کارشناسی مهندسی صنایع و کارشناسی ارشد مهندسی راه آهن می‌شود و مدت‌ها با سمت‌های مدیر اجرایی، عضو هیئت مدیره و مدیر عامل آوا در کنارمان بوده است.

با اعضای هیئت مدیره آوا آشنا شوید!

قاسم دارابی، نائب رئیس هیئت مدیره آوا است. او دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد حسابداری است و از جمله سوابقش، می‌توان به سمت معاون مالی، اداری و تامین سرمایه وعضویت هیئت مدیره کارگزاری آگاه و مدیریت فنی موسسه حسابرسی بهرادمشار اشاره کرد.

درباره آوا

آوای آگاه، اولین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری است که موفق به کسب مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار تهران شد. ما در این شرکت، سابقه و اعتبار آگاه را با دانش و تجربه کارشناسان بازار سرمایه ترکیب کرده‌ایم و محصول نهایی، وب سایتی است که امکان دسترسی به تحلیل‌ها و اخبار معتبر را برای تمامی علاقه‌مندان فراهم می‌کند. ۹۰ درصد مالکیت آوا در اختیار کارگزاری آگاه و سایر سهام در اختیار افراد حقیقی است که مدیران کارگزاری آگاه یا شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه هستند. مسیر رشد آوا را با ۸ میلیارد ریال سرمایه آغاز کرده‌ایم و امروز با ۸۰ میلیارد ریال سرمایه و بیش از ۳۰۰ هزار کاربر، به سمت قله‌های بلندتر حرکت می‌کنیم.

+ سال سابقه
+ كاربر فعال
+ تحليل
تحلیلگران و کارشناسان آوا

نوید خاندوزی

مشاور مدیریت وب‌سایت آوای آگاه

عاطفه عالی‌پور

مدیر وب‌سایت آوای آگاه

محمد میکائیلی

تحلیل‌گر بنیادی

حمیدرضا ملکوتی خواه

کارشناس تحلیل

طناز زنگنه

کارشناس تحلیل

علیرضا تنهایی

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ

سیمین سعیدی

کارشناس رسانه

اعظم گلبری

کارشناس رسانه

حمیده امید

کارشناس تحلیل

شادی کامران

کارشناس تحلیل

پویا شریفی

کارشناس تحلیل

سارا محسنی

ویراستار

گروه توسعه آوا

مریم سکوتی

مالک محصول

محمد مختاری

توسعه دهنده

روزبه اسلامی

توسعه دهنده

سبحان مظفری

توسعه دهنده

بهداد خدادادی

توسعه دهنده

حسین نعیمایی عالی

توسعه دهنده

صبا صفری

مدیر محصول

حامد محمدی

مدیر محصول

همکاران واحد مالی و اجرایی

شبنم شکری

مسئول دفتر

فرزانه امین داور

کارشناس

سیده سروناز میرخسروی

کارشناس

مینا طحانی

حسابدار

الهه ناصری منفرد

کارشناس

مریم عظیم پور

کارشناس

لادن شهنی دزفولیان

کارشناس

نادی نجفیان پور

کارشناس